Idea Bank Gorzów Wielkopolski, ul. Chrobrego 1

Idea Bank logo

Oddział Idea Bank w mieście Gorzów Wielkopolski, województwo lubuskie.

Oddział w Gorzowie Wielkopolskim
Adres
Gorzów Wielkopolski
ul. Chrobrego 1
lubuskie

Kontakt
tel.:
fax.:
mail.:

Godziny otwarcia
pn. – pt. 8:00 – 20:00
sobota 9:00 – 14:00
niedziela nieczynne

Mapa

Jeżeli korzystałeś już z usług tego oddziału banku, pozostaw swoją ocenę oraz opinię poniżej. Znacznie ułatwi to wybór placówki innym użytkownikom.

VN:F [1.9.22_1171]
Obsługa
Kolejki
Kontakt
Dostęp do usług
Trudność znalezienia
Rating: 3.3/10 (4 votes cast)
Idea Bank Gorzów Wielkopolski, ul. Chrobrego 1, 6.0 out of 10 based on 7 ratings

Użytkownicy szukali:

 • idea bank gorzów
 • idea bank gorzów wlkp
 • idea bank gorzów wlkp kontakt
 • idea bank gorzów kontakt
 • ideabank gorzów
Ważne! Niektóre dane na stronie mogą być nieaktualne lub niepełne. Jeżeli posiadasz informacje na ten temat, prosimy o poinformowanie nas poprzez formularz kontaktowy. Dzięki temu inni użytkownicy serwisu unikną pomyłki, a my będziemy dysponowali zawsze aktualnymi danymi. Dziękujemy!

Idea Bank Gorzów Wielkopolski, ul. Chrobrego 1 - 2 razy skomentowany

 • Tomasz

  Szkoda tylko, że pracują w tej Gorzowskiej placówce tak niekompetentne osoby… Nie szło nic załatwić, chłopaczek zakręcony opowiadał jakieś bzdury…Umówiony na termin spotkania na konkretną godzinę, przyjeżdżam a tu okazuje się że tego Pana nie ma, zupełnie zapomniał o spotkaniu, kpina! Ostatecznie załatwiłem sprawę w Poznaniu ale jednak trzeba było jechać spory kawałek.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 • Michał

  Jestem niezadowoliny z obsługi tej placówki. Na pierwszym spotkaniu niczego konkretnego nie usłyszałem. Pan jakby wystraszony, zachowywał się jakoś dziwnie nerowo zerkając na zegarek. Przyjął wszystkie dane ode mnie i obiecał zorientować się i do godziny 15- stej nastęonego dnia oddzwonić, oczywiście minął ponad tydzień telefonu nie było, więc postanowiłem umówić się ponownie, tym razem przyjechałem na umówioną godzinę i okazało się, że tego Pana nie ma ponieważ musiał szybciej wyjść, zapytałem czy ktoś inny mógłby zająć się moją sprawą, Pani nerwowo wyszła do jakiegoś pomieszczenia po czym wróciła po chwili twierdzą ,że wszyscy są zajęci, ale w placówce nie było ,, żywej duszy ” żadnych klientów!!! Ostatecznie wyszedłem udałem się do innego Banku i 3 tygodnie później miałem już kredyt. Szkoda tylko, że nie z Banku który jest dla PRZEDSIĘBIORCÓW podobno.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Idea Bank Gorzów Wielkopolski, ul. Chrobrego 1 - Dodaj komentarz